Ferie zimowe 2013
07.02.2013

Drodzy Stypendyści.
W związku z tym, że zbliżają się ferie zimowe 2013 w województwie łódzkim polecamy Wam zajęcia organizowane przez różne instytucje w formie półkolonii. Zajęcia organizowane będą przez cały okres trwania ferii tj. w dniach: 11-24 lutego 2013 r. Łódzki Dom Kultury zaprasza gimnazjalistów w dniach 12 i 19 lutego w godz. 16.00-18.00 na bezpłatne  zajęcia plastyczne w otwartej pracowni plastycznej (więcej informacji na: www.ldk.lodz.pl)
W Łodzi zorganizowane zostaną półkolonie w formie m.in. wyjść do planetarium czy zajęć sportowych. Można będzie wybrać się: na lodowisko, na basen, do kina, planetarium, palmiarni czy zoo. Muzea i galerie oferują udział w warsztatach oraz naukę tańca (więcej informacji na: www.mmlodz.pl). Trwają również zapisy na różnorodne zajęcia organizowane przez Pałac Młodzieży w Łodzi (www.palacmlodziezy.lodz.pl). Ponadto bogaty wachlarz zajęć kulturalno-edukacyjnych dla młodzieży oferuje większość gminnych i miejskich ośrodków kultury z terenu województwa łódzkiego.
Drodzy Stypendyści. Życzymy Wam podczas ferii zimowych 2013 wiele radości, czasu na rozwijanie Waszych pasji, a przede wszystkim bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych.
Zespół Projektu