Materiał informacyjny dla uczestników projektu ŁRPWMSU – II edycja w roku szkolnym 2012/2013
30.04.2013

Szanowni Państwo

W związku z koniecznością usystematyzowania istotnych informacji dotyczących realizacji programu stypendialnego Łódzki Regionalny Program Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej – II edycja, wskazania na prawa i obowiązki uczestników biorących w nim udział oraz w odpowiedzi na pytania dotyczące tych samych obszarów tematycznych, oddajemy w Państwa ręce Materiał informacyjny dla uczestników projektu ŁRPWMSU – II edycja w roku szkolnym 2012/2013, w którym znaleźć można kluczowe informacje, istotne z punktu widzenia realizacji założeń Projektu.
Materiał powstał w oparciu o przeprowadzone konsultacje z rodzicami, Nauczycielami-opiekunami dydaktycznymi oraz stypendystami tj. uczniami biorącymi udział w Projekcie zarówno po raz pierwszy jak i uczniami, którym przyznano stypendium po raz kolejny. Mamy nadzieję, że syntetyczna forma przekazanych w niniejszym dokumencie informacji pozwoli na uzyskanie odpowiedzi na szereg nurtujących Państwa pytań i wątpliwości.
Będziemy wdzięczni, jeżeli po zapoznaniu się z niniejszym materiałem podzielą się Państwo z nami swoimi przemyśleniami. Państwa wnioski i sugestie będą nieocenioną pomocą przy aktualizacji Materiału informacyjnego dla uczestników Projektu w ramach realizacji kolejnej podedycji Projektu.

ZałącznikWielkość
Material informacyjny LRPWMSU - II edycja.pdf525.21 KB