Polecamy

XXI posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży

Drodzy Stypendyści.
Informujemy, że dnia
1 czerwca 2015 rokuodbędzie się XXI posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży.
Celem tegorocznej edycji SDiM jest zaangażowanie uczniów i uczennic w działania na rzecz swojego najbliższego otoczenia, nauka postaw obywatelskich oraz współodpowiedzialności za przestrzeń publiczną i promowanie aktywnej postawy względem społeczności lokalnej.

Biblioteczka nt. równości szans kobiet i mężczyzn
Centrum Nauki Experymentarium w Manufakturze

Drodzy Stypendyści.
Zachęcamy Was do odwiedzenia Centrum Nauki Experymentarium działającego w Łodzi przy ul. Drewnowskiej 58 (Manufaktura, Rynek, I piętro). Experymentarium to placówka funkcjonująca w zakresie interaktywnej edukacji, która organizuje wystawy i prowadzi Akademię Profesora Einsteina - nowatorską propozycję dla uczniów rozwijającą zainteresowania i poszerzająca wiedzę zdobytą na zajęciach szkolnych. Centrum Nauki proponuje również zwiedzanie interaktywnych wystaw pozwalających zrozumieć zagadnienia z różnych dziedzin m.in.

Łódzka Platforma Transferu Wiedzy

Drodzy Stypendyści.
W związku z faktem, że interesujecie się naukami ścisłymi oraz nowoczesnymi technologiami chcielibyśmy polecić Wam Łódzką Platformę Transferu Wiedzy. Geneza projektu Łódzka Platforma Transferu Wiedzy wiąże się w problemami, z jakimi styka się transfer technologii w regionie. ŁPTW to miejsce, gdzie można znaleźć m.in. informacje odnośnie zrealizowanych i planowanych wydarzeń o charakterze innowacyjnym.

Polsko Niemiecka-Współpraca Młodzieży

Szanowni Nauczyciele-opiekunowie dydaktyczni, Drodzy Stypendyści
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży organizuje dzień.de/ der.tag, którego celem jest popularyzacja wiedzy o sąsiednim kraju. Dzień.de/ der.tag można przeprowadzić w dniach: od 3 do 17 czerwca 2013 r. w Polsce lub w Niemczech. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia powinna być przede wszystkim młodzież, wspierana przez opiekunów dydaktycznych. W akcji mogą wziąć udział m.in. szkoły i organizacje młodzieżowe.

"Innowacja kluczem do sukcesu"

Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny zaprasza wszystkich zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej opartej na innowacyjnym rozwiązaniu, do wzięcia udziału w projekcie: „INNOWACJA KLUCZEM DO SUKCESU” realizowanym do lutego 2014 r. w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 3.1 „Inicjowanie działalności innowacyjnej”

Celem projektu jest zwiększenie liczby przedsiębiorstw działających w oparciu o innowacyjne rozwiązania.

Polecamy